Neden guclu bir yayli degilde pcp?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • DİANA 54 alıcaksanız bence ağırlığınıda hesab edin ayakta atışlar için kesinlikle uygun deil.

diana çok ağar ayakte desteksi bayağa dağıtacağı kesin sonucta dengesil ağrlık arkada birikmiş

Hep söylerim,
    Mod54 Orta yada üstü fiziki yapı gerektirir diye, tabiki bu tüfek herkese uygun değil.
    Ben kesinlikle zorlanmıyorum atış yaparken, bu birazda fizik-kondüsyon meselesi sanırım,
    o yüzden alacak arkadaşın yapısı uygunsa bence yaylılarda daha iyisi yok :thumbup:

• Cevaplayan herkese teşekkür ederim.Sanırım iyi modifiyeli bir 54 yeterince iş görür.Togay abi tüfeğe yapılan modifiye sitede mevcut mu?

• Hep söylerim,
    Mod54 Orta yada üstü fiziki yapı gerektirir diye, tabiki bu tüfek herkese uygun değil.
    Ben kesinlikle zorlanmıyorum atış yaparken, bu birazda fizik-kondüsyon meselesi sanırım,
    o yüzden alacak arkadaşın yapısı uygunsa bence yaylılarda daha iyisi yok :thumbup:

sayın arkadaşım bu tüfeği kullanacak kişi bırak orta düzey fiziği süpermen olması lazım bununla bikaç el atış deil ayakta 50 60 pellet atmayı düşünün arazide elinize alıp dolaşmayı düşünün siz tabiki eliize alıp 5 el atış yapıcaksanız sorun yok.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen kartalcin (10 Nisan 2008 08:24).

• sayın arkadaşım bu tüfeği kullanacak kişi bırak orta düzey fiziği süpermen olması lazım bununla bikaç el atış deil ayakta 50 60 pellet atmayı düşünün arazide elinize alıp dolaşmayı düşünün siz tabiki eliize alıp 5 el atış yapıcaksanız sorun yok.

Ben araziye çıktığımda enaz 4-5 saat dolaşır, 200-300 atış yaparım.
    ama bunu yapamayanlara sözüm yok tabi ;keyf;