Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Değerli hobidaşlar. Kompresörüm üst taraftan hava kaçırmaya başladı ve Serkan bey ile irtibata geçtim. Bana nasıl müdahale edileceğini söylemesine rağmen söküp tamir edemedim. Bir kez daha bir ürünün arkasındaki desteğin ne kadar kıymetli ve değerli olduğunu anladım.

airgunturk.com/attachment/45731/

airgunturk.com/attachment/45732/

airgunturk.com/attachment/45733/

airgunturk.com/attachment/45734/

Ben şu kargo firmaları o kadar pahallandı ki anlaşmalı olduğu için kendisi size ödemeli yolladım hesabımı keserken tamir sonrası onuda ekleyin dememe kalmadı garanti kapsamında her şey dedi. Çok memnun oldum paylaşacağımı söyledim ve paylaştım. Ben elim yatkındır nelerin nereden sökülmesi gerektiğini söylemesine rağmen sökemedim çat çut sesler geldi dedim sinan kalacak elimde yollayayım Serkan abi yapsın.

FX Maverick Sniper

700 mm. Superior 22 Cal. 5.5

700 mm. Superior 25 Cal. 6.35

700 mm. Superior 30 Cal. 7.62

Element Optics Helix 6-24x50 FFP

FXairguns Wireless Chronograph

6.8 L Ekstra hafifletilmiş Limitsiz Karbon tüp.

Yong Heng Air Kompresör

Side Shot Scope Cam ( Gökhan abinin hediyesi )

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Hayaksisheytan (19 Haziran 2023 19:36).

• nerden aliyoz kompressor

• nerden aliyoz kompressor

+90 (555) 527 22 05 bu numaradan kendisi ile irtibata geçebilirsiniz. Forum moderatörü Cemal bey arkadaşı ve ben 3 adet aldık ve nakit aldık. Fiyatlar nakit adet ve pazarlıkla düşebiliyor Serkan bey.

Kompresörün videolu hızlı bir kullanma kursu atıyor. 🙂

Yollamadan önce gene videolu şekilde seri numarasını göstererek. Testlerini yapıyor ve öyle yolluyor.

FX Maverick Sniper

Yong Heng Air Kompresör

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Hayaksisheytan (19 Haziran 2023 22:21).

• +90 (555) 527 22 05 bu numaradan kendisi ile irtibata geçebilirsiniz. Forum moderatörü Cemal bey arkadaşı ve ben 3 adet aldık ve nakit aldık. Fiyatlar nakit adet ve pazarlıkla düşebiliyor Serkan bey.

Kompresörün videolu hızlı bir kullanma kursu atıyor. 🙂

Yollamadan önce gene videolu şekilde seri numarasını göstererek. Testlerini yapıyor ve öyle yolluyor.

fiyat kac reis

• su soğutma değilde hava soğutmalı model satan var mı?

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• su soğutma değilde hava soğutmalı model satan var mı?

şubat ayında yazdığım mesaja lütfedip cevap veren olmamış.

bu başlıkta genellikle su soğutmalı modelin reklamı yapılmış ısrarla bir satıcının numarası verilip ben bundan aldım sizde alın denmiş.

hatsanstore dan 15 bin tl ye new warior kompresörün yeni modelini aldım 1 yıl garantili olması beni cezbetti, uzun vadede yedek parça ve tamir sıkıntı çekmeyeceğimi düşünüyorum

bu arada amazon da yurtdışından getirelen hava soğutmalı modeller kargo dahil 7 bin tl den başlıyor. aliexpress te ise türkiye teslimat yapan bulamadım

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

•  Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

• Resmi Gönderi

Bu linkteki kompresörler sadece tüfekleri doldurabilir. Bizim bahsettiklerimiz scuba tüpleri dolduruyor. Linkteki kompresörler bozulmaya çok yatkın kullanırken dikkat edin. Çok ısınırsa sıkıntı çıkarıyor

• Bu linkteki kompresörler sadece tüfekleri doldurabilir. Bizim bahsettiklerimiz scuba tüpleri dolduruyor. Linkteki kompresörler bozulmaya çok yatkın kullanırken dikkat edin. Çok ısınırsa sıkıntı çıkarıyor

Bu linklerde ki kompressörler ile scuba tüpleri neden dolduramıyoruz, bilgim olmadığı için sormaktayım.

• şubat ayında yazdığım mesaja lütfedip cevap veren olmamış.

bu başlıkta genellikle su soğutmalı modelin reklamı yapılmış ısrarla bir satıcının numarası verilip ben bundan aldım sizde alın denmiş.

hatsanstore dan 15 bin tl ye new warior kompresörün yeni modelini aldım 1 yıl garantili olması beni cezbetti, uzun vadede yedek parça ve tamir sıkıntı çekmeyeceğimi düşünüyorum

bu arada amazon da yurtdışından getirelen hava soğutmalı modeller kargo dahil 7 bin tl den başlıyor. aliexpress te ise türkiye teslimat yapan bulamadım

Hocam biz kompresörcü değiliz havalı tüfekle uğraşan habicileriz. Ne kullanıyorsak ne sorun yaşadıysak onu öneriyor konuşuyoruz. Reklam yaptığımız yok. Sizde New warior almışınız hayırlı olsun. Tecrübenizi paylaşın lütfen çeşitlilik olsun.

FX Maverick Sniper

Yong Heng Air Kompresör

• Ben hava ve su soğutmalı kullandım, yavaş dolduruyor, ev için PCP tüpü için uygun. Ucuz çin malları çabuk bozuluyor, Cemal hocamın yazdığı marka bu katagoride en iyilerden, new warrior seviyesinde. Sulu olanlar tek ve çift silindirli oluyor, çok daha hızlı dolduruyorlar, tek silindir 6 lt tüpü 1 saatte, çift silindir olanlar 30 dk da dolduruyor. PCP tüpü 2-3 dk. Sulu olanların ömrüde fazla, her ikisinde de filitre çook önemli, urunle gelenler genelde iyi degiller, 3 elementli filitreler basarili, tüpün içerisinde nem vs olmaması açısından. Getirdiğim Tuxing marka su soğutmalı satılık ilanlarında, hiç kullanılmadı.

• Hocam biz kompresörcü değiliz havalı tüfekle uğraşan habicileriz. Ne kullanıyorsak ne sorun yaşadıysak onu öneriyor konuşuyoruz. Reklam yaptığımız yok. Sizde New warior almışınız hayırlı olsun. Tecrübenizi paylaşın lütfen çeşitlilik olsun.

tabi uzun süre kullandıktan sonra deneyimlerimi yazarım. benim aldığım new warrior un yeni modelinde termometre yok. satıcıya ısındığını nasıl anlarım diye sordum; bu modelde ısınma sorun yok, üst üste 2 adet hatsan herculesi sorunsuz doldurduk dedi. kullanım klavuzunu okudum ancak sizin tavsiye ettiğiniz husus var mı diye sordum arazide kullanırken toz, kum zemine koymayın dedi sadece.

dediğim gibi uzun süre kullandıktan sonra deneyimleri paylaşırım şuan kesin bunu alın diye tavsiye edemiyorum, pompa dan sonra büyük rahatlık

• Sorun tabikide olur bakım gerekecektir. Garanti bittikten sonra teknik destek yedek parça bulmak bence en önemli kısmı. Kazasız belasız iyi günlerde kullanın.

FX Maverick Sniper

Yong Heng Air Kompresör

• BAS Profesyonel Metal Oto Araç Hava Kompresörü 12v-13,5v Fiyatı, Yorumları - Trendyol
    BAS Profesyonel Metal Oto Araç Hava Kompresörü 12v-13,5v yorumlarını inceleyin, Trendyol'a özel indirimli fiyata satın alın.
    www.trendyol.com
    Carub Araç Oto Lastik Şişirme Kompresörü Pompası Çift Pistonlu Çantalı Fiyatı, Yorumları - Trendyol
    Carub Araç Oto Lastik Şişirme Kompresörü Pompası Çift Pistonlu Çantalı yorumlarını inceleyin, Trendyol'a özel indirimli fiyata satın alın.
    www.trendyol.com

bu tip kompresörler iş görmezmi

• tabi uzun süre kullandıktan sonra deneyimlerimi yazarım. benim aldığım new warrior un yeni modelinde termometre yok. satıcıya ısındığını nasıl anlarım diye sordum; bu modelde ısınma sorun yok, üst üste 2 adet hatsan herculesi sorunsuz doldurduk dedi. kullanım klavuzunu okudum ancak sizin tavsiye ettiğiniz husus var mı diye sordum arazide kullanırken toz, kum zemine koymayın dedi sadece.

dediğim gibi uzun süre kullandıktan sonra deneyimleri paylaşırım şuan kesin bunu alın diye tavsiye edemiyorum, pompa dan sonra büyük rahatlık

selam hocam hayırlı olsun inşallah bir arıza olmaz fakat olursa paylaşırsan sevinirm arkadaşımda da var şimdilik ortak kullanıyoruz güzel sorunsuz çalışıyor duruma göre bende birtane alıcam.