Hatsan Torpedo 155 Vortex için Reddot veya dürbün lazım yardımcı olur musunuz ?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bu konularda baya eksiğim aldığım tüm tüfekleri gez göz arpacık kullandım.Şimdi gelecek tüfek çok güçlü,bu yüzden dürbün çok bozduğunu söyleyenler var.Acaba reddot nasıl olur tavsiye edebileceğiiz sorunsuz garantisi sağlam bir ürün var mıdır.4x32 comet dürbün tavsiye eden var daha büyük alma diyorlar 32 üstü sıkıntı kırarsın bozarsın diyorlar.Dürbün stoperide var onuda kullanabiliyormuyum reddotla teşekkürler.

• Mod 125 Sniper tüfeğim ile Protector dampa ayak + Optima 3-9x32 dürbün kullanıyorum herhangi bir problem henüz yaşamadım, mercek çapı 32 yi geçmeyecek dürbünleri tercih etmenizi söyleyenler doğru söylemiş, dampa ayak ile gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Benim şahsi görüşüm reddot uzun mesafe atacak tüfeklerde zevk veren bir şey değildir hatta tam aksine uzak mesafe atışına engel olan bir üründür, ayrıca tek kırma tüfeklere de pek uygun bir malzeme olmadığını düşünüyorum.

Havalı Tüfek-Tabanca
    Weihrauch HW77k / .177
    Weihrauch HW 57 / .177
    Hatsan Mod 85 Sniper / .177
    Hatsan Torpedo 155 / .25
    Gamo Hunter 1250 / .22
    Smk B2 / .177
    Hatsan Mod 25 Supertact / .177
    Gamo CF 30 / .177
    Huğlu Effecto Px5 Pro / .22

Ateşli Tüfek
    Ersüs ERS 2017 / .410 Gauge
    Quantum Mag 1618 / 20 Gauge
    Cesa Arms Süperpoze / 12 Gauge

Dürbün - Red dot
    CVLIFE FoxSpook 2.5-10x40E
    T-Eagle EOS 6-24x50 AOE HK
    Solognac 4-16x50 SFP
    Victoptics S4 1.5-6x28
    Vector Optics Maverick-lll 1x22 S-SOP 2 MOA
    Solognac 1x30 Red Dot 3 MOA

• Mod 125 Sniper tüfeğim ile Protector dampa ayak + Optima 3-9x32 dürbün kullanıyorum herhangi bir problem henüz yaşamadım, mercek çapı 32 yi geçmeyecek dürbünleri tercih etmenizi söyleyenler doğru söylemiş, dampa ayak ile gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Benim şahsi görüşüm reddot uzun mesafe atacak tüfeklerde zevk veren bir şey değildir hatta tam aksine uzak mesafe atışına engel olan bir üründür, ayrıca tek kırma tüfeklere de pek uygun bir malzeme olmadığını düşünüyorum.

Anladım teşekkürler.Yanlız hatsan protectorla alakalı ters bağlama gerekiyor gibi bişeyler okumuştum darbeyi gerçekten emiyor mu ve dürbünü bozmadan ne kadar atış yapılabilir.Torpedoda mod125le aynı güçte diye biliyorum ama tabi tasarım kaynaklı bi zarar verme yada başka durumlar olurmu bilmiyorum.

Uzun mesafelerde dediğiniz gibi görüşü etkileme durumu olucaksa dürbün daha mantıklı comet 4x32 nasıldır acaba.

• bide bu su terazisiyle sıfırlama nasıl oluyor.Alsam iş görür mü bende dürbünü en güzel şekilde sıfrlamak istiyorum sıfırlama yastıkları var onların yerine başka tavsiye edebilceğiniz ürünler varmı

• Anladım teşekkürler.Yanlız hatsan protectorla alakalı ters bağlama gerekiyor gibi bişeyler okumuştum darbeyi gerçekten emiyor mu ve dürbünü bozmadan ne kadar atış yapılabilir.Torpedoda mod125le aynı güçte diye biliyorum ama tabi tasarım kaynaklı bi zarar verme yada başka durumlar olurmu bilmiyorum.

Uzun mesafelerde dediğiniz gibi görüşü etkileme durumu olucaksa dürbün daha mantıklı comet 4x32 nasıldır acaba.

Ürünün üzerindeki ok işareti namluya bakacak şekilde monte edeceksiniz problem yaşamazsınız hocam

Havalı Tüfek-Tabanca
    Weihrauch HW77k / .177
    Weihrauch HW 57 / .177
    Hatsan Torpedo 155 / .25
    Gamo Hunter 1250 / .22
    Smk B2 / .177
    Gamo CF 30 / .177

Ateşli Tüfek
    Quantum Mag 1618 / 20 Gauge
    Cesa Arms Süperpoze / 12 Gauge

Dürbün - Red dot
    CVLIFE FoxSpook 2.5-10x40E
    T-Eagle EOS 6-24x50 AOE HK
    Solognac 4-16x50 SFP
    Victoptics S4 1.5-6x28
    Vector Optics Maverick-lll 1x22 S-SOP 2 MOA
    Solognac 1x30 Red Dot 3 MOA

• https://www.izmiravmarket.com/urun/weaver-ti…razisi-scacd-17

bide bu su terazisiyle sıfırlama nasıl oluyor.Alsam iş görür mü bende dürbünü en güzel şekilde sıfrlamak istiyorum sıfırlama yastıkları var onların yerine başka tavsiye edebilceğiniz ürünler varmı

Su terazisi hiç kullanmadım hocam o konuda yardımcı olamam, sıfırlama için yastık yeterli olur fakat profesyonellik istiyorum diyorsanız piyasadan ikinci el sıfırlama sehpası bulabilirsiniz.

Havalı Tüfek-Tabanca
    Weihrauch HW77k / .177
    Weihrauch HW 57 / .177
    Hatsan Torpedo 155 / .25
    Gamo Hunter 1250 / .22
    Smk B2 / .177
    Gamo CF 30 / .177

Ateşli Tüfek