Şarjör besleme sorunu

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Steyr m9a1 6mm bb tabanca aldım şarjör besleme yapmıyor bir boncuk boşluk kalacak şekilde kalıyor sürekli acaba nasıl hallederim bilgisi olan yazabilirmi

• Steyr m9a1 6mm bb tabanca aldım şarjör besleme yapmıyor bir boncuk boşluk kalacak şekilde kalıyor sürekli acaba nasıl hallederim bilgisi olan yazabilirmi

Aynı sorun bendede var ilk hafta oldu bendeki mermiyi fırlatıyor tutmuyor etrafa gidiyor kullanamadım düzgünce tamire yolladim geldi tekrar oldu 2tup kullandım sadece ?ve çalışıyorum haftada 1 gün iznim var. Kargoya da paraverdim hala garantisi var. ama alalı 1 buçuk ay oldu ve 3 sefer çıktım dışarıya atış yaptım max 2 sinde de bozulduğu için kullanamadım ilk aldığım gün ertesi günü guzel attim,. Çözüm bulan varsa evde tamir fln... İnternet'e pek bilgi yok . Çözümü buldunuzmu ?