Forumu Özleyen Yokmu

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Benimde severek ve ilgiyle takip ettiğim bir platform face guruplarının da zararı yok diyebiliriz ama son zamanların trend i wp gurupları ama birtürlü sevemedim diyebilirim "birebir iletişimde olan guruplar hariç" Türkiye geneline hitap edenler hepsinde aynı şeyler ve birde artık herkes kendince çok biliyor ve bilgi alımına kapalı

Bilgi almayana vermeyiz. Forumun mantığı bilgi alışverişi zaten. Uygun olmayanlar zor yoldan öğrensin.

Kral Puncher Ekinoks 6,35

Kral Puncher NP 04 4,5

hatsan blitz bullpub 6,35

bushnell 8-32-50 dürbün (çin malı)

Leupold Red Dot

Çin Malı el pompası

aranıyor:

yüksek basınçlı el pompası

hatsan 125-135 vortex

parallax free red dot

• Bende samsunda oturuyorum abi yollar önce crossbow ile ilgili muhabbetimiz olmuştu profili görünce aklımda canlandı

Müsait bir zaman toplanıp atış yapalım düşüncem var. Bakalım elimi taşın altına ben sokacağım sanırım organizasyonu yapıp başlık açarım kısmet olursa.

Reximex Throne Gen2 .25 cal Fx superior namlu

Hatsan AT44-10 LW .22 cal

Zoraki ultra .177 cal