Discovery Optics ED-PRS GEN2 525X56SFIR FFP-Z Dürbün

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Herkese merhaba hobidaşlarım emsallerine göre fiyatı daha uygun olan fiyat performans ürünü olarak nitelendirebileceğimiz bu dürbünü inceledim ve sizlerin fikirlerinizi merak ediyorum. Lütfen görüşlerinizi veya önerilerinizi yorum olarak iletir misiniz? Fikirlerinize hobi adına ihtiyacımız var :)

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Öncelikle emeğiniz için teşekkür ederim videonun 3\2 lik kısmını izledim Bu dürbünün iki modelinin yani iki ayrı zoom seçeneği var ikisini de birebir görmüş birisi olarak ben kullanmam ciddi anlamda çok büyük bir Dürbün Ve ağırlığından siz de bahsediyorsunuz lensin netliğinde zaten biliyoruz gayet güzel Tabii zevk meselesi sevip beğenen de mutlaka olacaktır alıp kullanmak isteyene de tavsiye ederim keyifle kullanır eğer ağırlığı ve ebatı sorun değilse

• Toprağım beni masrafa sokma :) biraz kötü anlat :p
    Hobi alıp kullanamamak oldu bu aralar :(

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik (1996)

Huğlu Blaser Mod SPEX 95 Süperpoze (1996)

Ranger RP-12 (2024)

• Çok güzel bir tanıtım olmuş. Discovery firmasını havalilar için üretim yapan alt-orta kategori çinli bir firma olarak biliyordum. Yivliye takacak kadar ürünlerine güveniyorlar demek ki. Tepme ve uzun mesafe dürbünün kalitesini ortaya koyar.

• Öncelikle emeğiniz için teşekkür ederim videonun 3\2 lik kısmını izledim Bu dürbünün iki modelinin yani iki ayrı zoom seçeneği var ikisini de birebir görmüş birisi olarak ben kullanmam ciddi anlamda çok büyük bir Dürbün Ve ağırlığından siz de bahsediyorsunuz lensin netliğinde zaten biliyoruz gayet güzel Tabii zevk meselesi sevip beğenen de mutlaka olacaktır alıp kullanmak isteyene de tavsiye ederim keyifle kullanır eğer ağırlığı ve ebatı sorun değilse

güzel söylemleriniz için teşekkürler yazdıklarınıza harfiyen katılıyorum

• Toprağım beni masrafa sokma :) biraz kötü anlat :p
    Hobi alıp kullanamamak oldu bu aralar :(

hocam alıp kullanmasak bile durduğu yerde değerleniyor ürünler malum aslında bir nevi yatırım :))

Çok güzel bir tanıtım olmuş. Discovery firmasını havalilar için üretim yapan alt-orta kategori çinli bir firma olarak biliyordum. Yivliye takacak kadar ürünlerine güveniyorlar demek ki. Tepme ve uzun mesafe dürbünün kalitesini ortaya koyar.

hocam bir zamana kadar dediğiniz gibiydi lakin anladığım kadarıyla artık bir üst lige çıkmak için çaba gösteriyorlar keza bu dürbünü gördüğüm kadarı ile bir çok insan yivli tüfekte kullanıyor