Daystate Air Ranger 22 cal

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • airgunturk.com/gallery/image/13244/airgunturk.com/gallery/image/13245/Tüfek sıfır ayarında olup, hassasiyetle kullanılmıştır. Hem isabet hem güç olarak eşsiz niteliktedir. Hiçbir problemi yoktur, istemeyerek de olsa ihtiyaçtan dolayı satılıktır. Alacak arkadaş böyle bir tüfek kullanacağı için gerçekten kendini şanslı saymalıdır. Lütfen iletişime geçin.

İletişim: 0543 949 0201

Fiyat: 1900 $

Yer: Ankara

• mmceyhan 19 Haziran 2024 13:31

Konunun başlığı değiştirildi. Eksi Başlık: “Satılık Daystate Air Ranger 22 cal” Yeni Başlık: “Daystate Air Ranger 22 cal”.
  • Üzülerek söylüyorum ancak bu güzelliği bu fiyata alacak kimse yok. Bende daystate hastasıyım 2 tane var bende de hem 6,35 hemde 5,5 ama maalesef piyasaları 40-42 arası bile alıcı bulamıyor.

Kesinlikle ben air wolfu 30 a zorla verdim. Keşke veren olsa 3000 dolara da satılsa ama nerde öyle bir pazar?

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56