PCP Havalı Tüfek & Kırmalı Vortex Tüfeklerde Ses

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhabalar, değerli forum üyeleri, bir adet pcp havalı tüfek bir adet kırmalı vortex tüfek alacağım, fakat bu alanda çok bilgim olmadığı için sizlere sormak ve danışmak istedim, ateşleme sırasında çıkan sesi arttırmak için herhangi bir modlama yapmak mümkün mü?

İkinic olarak her iki model için de yüksek ses ve performansı verem modeller önerebilir misiniz?:?:

• Merhabalar, değerli forum üyeleri, bir adet pcp havalı tüfek bir adet kırmalı vortex tüfek alacağım, fakat bu alanda çok bilgim olmadığı için sizlere sormak ve danışmak istedim, ateşleme sırasında çıkan sesi arttırmak için herhangi bir modlama yapmak mümkün mü?

İkinic olarak her iki model için de yüksek ses ve performansı verem modeller önerebilir misiniz?:?:

Herkes sesi kısmak için çare ararken siz dahada fazla ses çıksın istiyorsunuz merak ettim doğrusu .gerçi pcp de sesi daha çok çıkartmak için yöntem var mesela pcp ye taktığınız susturucunun içini boşaltıp ön kapağını açık bırakırsanız tüfeğin var olan sesi daha kalın ve şiddetli çıkar

• Herkes sesi kısmak için çare ararken siz dahada fazla ses çıksın istiyorsunuz merak ettim doğrusu .gerçi pcp de sesi daha çok çıkartmak için yöntem var mesela pcp ye taktığınız susturucunun içini boşaltıp ön kapağını açık bırakırsanız tüfeğin var olan sesi daha kalın ve şiddetli çıkar

Tüfekleri erzurum da köyde kullanacağım, bir dağ bir ben olacağım için hoşuma gidiyor fazla ses çıkarması. Örnek bir video var mı söylediğiniz durum için?

• max güçte düşük grainli pelet atarsanız ve susturucu takılı değilse baya bir ses gelir. Pellet 1000 fps hızını geçerse av tüfeği gibi ses çıkarır

Diana
    Weihrauch
    Hatsan
    Reximex
    Evanix
    KalibrGun
    Air Arms

AirForce
    FX
    Zoraki

Walther

Daisy

Beeman

• max güçte düşük grainli pelet atarsanız ve susturucu takılı değilse baya bir ses gelir. Pellet 1000 fps hızını geçerse av tüfeği gibi ses çıkarır

PCP & Kırmalı ikisi için de geçerli mi bu durum?

• YENİ
    • Resmi Gönderi

aslında bütün tüfeklerde geçerli tek şey ses üstü hıza pelleti çıkarmaktır. buda aşırı zor ve tehlikeli olabilir. size cok basit bir yöntem söyleyeceğim.

dizelleme yöntemi. kırmali tüfeklere pelleti yükledikten sonra pelletin arkasına azıcık vazelin sürün pelleti ses üstü hıza çıkaracaktır ama keçe ve pistonun ömrünü azaltabilir.

agt agtagt