Hangi Modeli Önerirsiniz

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhabalar, iki model soracağım bu iki modelden hangisini öneririsiniz avantajları ve dezavantajları nelerdir belirtirseniz çok sevinirim, ekstra olarak farklı modellerden (Bu modellere eş güçte) önerilerinize de açığım.

HATSAN HERCULES 666 QE PCP 6.35

Hatsan Hercules Bully LONG PCP 6.35

Geçen hafta açtığım kırmalı da gamo modeli tercih ettim ve aldım, yanına da ekstra olarak pcp almak istiyorum.

• 666

-Daha ağır, daha büyük dolayısıyla desteksiz atış imkanı yok bunun yanında bir dolduruşta daha fazla atış imkanı var.

Bully

-Daha hafif, tasarımı tüfeği kavramaya daha müsait, daha kompakt ve güç olarak da aynılar. Dezavantaj olarak atış sayısı düşük (yine çok da az değil).

PCP alacak olsam bu silahların ikisini de almam gücünün havalı silahlar için gereksiz çok oluşundan ve estetikten uzak plastik görüntüsünden dolayı ama ikisinden birini alacak olsam bully olanı alırdım.

Şahsi tavsiyem (güçleri aynı değildir) huğlu px5 pro lw, rainson glow, hatsan factor olabilir. Glow hakkında doğru düzgün bir inceleme yok henüz o biraz meçhul. Tipleri güzel geliyor bana bunların.

"Güzel gören güzel düşünür, güzel düşünen hayatından lezzet alır." (Bediüzzaman Said Nursi-Mektubat)