Dürbün Montajı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba arkadaşlar,dürbün montajını Scope Leveling Kit olarak geçen aparat ile yapmayı tavsiye eder misiniz? Terazi kullanmadan onunla sağlıklı bir montaj yapılabilir mi? Terazi kullanımına göre daha kolay ve pratik bi sistem gibi geliyor.

• Merhaba arkadaşlar,dürbün montajını Scope Leveling Kit olarak geçen aparat ile yapmayı tavsiye eder misiniz? Terazi kullanmadan onunla sağlıklı bir montaj yapılabilir mi? Terazi kullanımına göre daha kolay ve pratik bi sistem gibi geliyor.

Herhangi bir ekipman kullanmadan montajlamıştım sağlıklı olmasına olmuştu güzel de kullanıyordum ta ki dürbün bozuluncaya kadar YouTube de Alparslan şen abinin konuyla ilgili videosu var ordan bakabilirsin bence

• Herhangi bir ekipman kullanmadan montajlamıştım sağlıklı olmasına olmuştu güzel de kullanıyordum ta ki dürbün bozuluncaya kadar YouTube de Alparslan şen abinin konuyla ilgili videosu var ordan bakabilirsin bence

Alpaslan hocamın o kit ile videosundan hiçbirşey anlamadım mantıksız geldi yaptığı ama kit i kullanmayı bilen için en sağlıklı yöntem ben terazi kullanıyorum ama zahmetli biraz