tek bir pompa ile dolum ucu değiştirmeden 2 farklı dolum girişi olan tüfeğe nasıl hava basılır.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba arkadaşlar;

Benim hatsan türkbull tüfeğim var dolum ucu eski tip olanlardan fakat hatsanın yeni model tüfeklerinden Factor RC almak istiyorum dolum uçları fakrlı gibi görünüyor ben pompa ile dolum yapıyorum pompadaki ucunu değiştirmeden doldurabileceğim herhangibir çevirici falan varmı kutusundan çıkıyormu 2 ci sorum da reximax tüfeklerdende kafama takılan bir iki model var fakat onlarında uçları yine farklı kısacası tek bir pompa ile uç değiştirmeden birkaç model tüfeğe nasıl hava basabilirim bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

• Yamaha 22 Temmuz 2024 04:21

Konunun başlığı değiştirildi. Eksi Başlık: “tek bir pompa ile dolum ucu değiştirmeden 2 farklı dolum ucu olan tüfeğe nasıl hava basılır.” Yeni Başlık: “tek bir pompa ile dolum ucu değiştirmeden 2 farklı dolum girişi olan tüfeğe nasıl hava basılır.”.
  • Var öyle çeviriciler, ben kullanıyorum. Pompanın ucunda bir dolum ucu sabit duruyor, adaptör parçanın dişi tarafına diğer dolum ucu takılıyor, adaptörün erkek tarafı da pompadaki dolum ucuna takılıyor. Bunlar kutudan çıkmaz, çok da kolay bulunmuyor. Ben sanırım birkaç yıl önce Halil Av'dan almıştım. Satıcılara sormanız lazım.

Niksan Ozark-TW 5,5 mm + Huma Air regulator+Discovery 6-24X44 SF IR

Reximex Meta Premium 5,5 mm + Nikko Stirling Diamond 6-24X50 FFP

Gamo Coyote Black 5,5 mm

Zoraki HP01 4,5 mm

Beretta Elite II CO2

Mavoric M1 Semi Auto 12 CAL

• Var öyle çeviriciler, ben kullanıyorum. Pompanın ucunda bir dolum ucu sabit duruyor, adaptör parçanın dişi tarafına diğer dolum ucu takılıyor, adaptörün erkek tarafı da pompadaki dolum ucuna takılıyor. Bunlar kutudan çıkmaz, çok da kolay bulunmuyor. Ben sanırım birkaç yıl önce Halil Av'dan almıştım. Satıcılara sormanız lazım.

selam teşekkürler hocam araştırıcam satana denk gelirseniz bana linkini atarmısınız

• Ben de tornacı arkadaşa girişi değiştirtmiştim.

Kral Puncher Ekinoks 6,35

Kral Puncher NP 04 4,5

hatsan blitz bullpub 6,35

bushnell 8-32-50 dürbün (çin malı)

Leupold Red Dot

Çin Malı el pompası

aranıyor:

yüksek basınçlı el pompası

hatsan 125-135 vortex

parallax free red dot

• Bende forumdan arselam abiden dönüştürücü aldım sağolsun çok yardımcı oldu gönderdi daha deneyemedim ikinci tüfeği almaktan şimdilik vazgeçtim belki yeni modeller çıkar diye bekliycem zaten atış yeri bulamıyoruz istanbulda sıkıntı.