İnternetten aldığım dürbün bozuldu bunu tamir olması için nereye gönderebilirim

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Hatsanın kendi sitesinden comet marka 3-9x32 dürbün almıştım üst ayar kulesi bozuldu yukarı aşağı hareket ettirmiyor sağ sol ayarı sağlam bir tek üst kule bozuldu hatsanı aradım markasının comet olduğunu söylediğimde comet yetkili servis ile konuşmamı söylediler ama cometin kendi yetkili servisini internette bir türlü bulamıyorum tüfek tamircisine götürmüştüm o ben dürbünden anlamam internetten aldıysan aldığın yer ile iletişime geç demişti ama neresiyle iletişime geçeceğimi bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz 1200 lira verdiğim dürbün boşa gitsin istemiyorum

• Resmi Gönderi

Hatsanın kendi sitesinden comet marka 3-9x32 dürbün almıştım üst ayar kulesi bozuldu yukarı aşağı hareket ettirmiyor sağ sol ayarı sağlam bir tek üst kule bozuldu hatsanı aradım markasının comet olduğunu söylediğimde comet yetkili servis ile konuşmamı söylediler ama cometin kendi yetkili servisini internette bir türlü bulamıyorum tüfek tamircisine götürmüştüm o ben dürbünden anlamam internetten aldıysan aldığın yer ile iletişime geç demişti ama neresiyle iletişime geçeceğimi bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz 1200 lira verdiğim dürbün boşa gitsin istemiyorum

Hatsanın kendi sitesi dediğiniz sitenin Hatsan ile bağlantısı yok ustam o site Bozkurtav'ın sitesi, Comet markasının distribütörünü bulmak zor olacaktır belkide imkansız, en sağlıklısı tamir yapan biri ile iletişime geçmek olacaktır, 0506 470 3828 bana whatsapp dan yazarsan tamir yapan birilerine yönlendirebilirim.

Havalı Tüfek-Tabanca
    Weihrauch HW77k / .177
    Weihrauch HW 57 / .177
    Hatsan Mod 85 Sniper / .177
    Hatsan Torpedo 155 / .25
    Gamo Hunter 1250 / .22
    Smk B2 / .177
    Hatsan Mod 25 Supertact / .177
    Gamo CF 30 / .177
    Huğlu Effecto Px5 Pro / .22

Ateşli Tüfek
    Ersüs ERS 2017 / .410 Gauge