. 50 kalibre havalı tabanca pelletleri

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bunlar hdr50 pellet leri tr de biraz zor yurt dışında el yapımı kalıplara ilk önce bilye sonra sıcak silikon sıkarak yapıyorlar.youtubede. HDR 50 mold yazın çıkıyor.ayni şekilde bendeki hanic 36 kalibre tufegim için yaptım ateşli tüfeğini havalı gibi kullanıyorum

• Bu muhimmattan kullanan Umarex t4e HDR .50 bende de var. 100 luk kaucuk top almıştım, baska muhimmat yok elimde (saticida son kalanlardi).

Kullanmaya kiyamiyorum. Tabancanin savunma amacli en beğendiğim ozelligi tupu ve BB yi doldurulmus olarak bekletebiliyorsunuz ancak tüpü son anda ihtiyac halinde patlattiginiz icin contalar zarar gormuyor...

Su videolara ben de bi bakayim, belki derdime care olur :)

• Bu mühimmatlarla o silahlar savunma silahı olmaktan çıkıp saldırı silahı olur gibi :)

"Güzel gören güzel düşünür, güzel düşünen hayatından lezzet alır." (Bediüzzaman Said Nursi-Mektubat)

• Kaucuk toplara iğneler geçirerek denedim sağlam etkili oluyor ama tebeşir topu yada kaucuk top belli bayilerde var onlarda sağolsun 10 katı fiyatına satıyorlar bende 2 adet hdr50 kullanıyorum eğer bu killer mod mühimmat değilde kauccuk top kullanırsanız hırsızın komple çıplak olması lazım başka türlü elbise üzerinden hiç etkisi yok

• POWERKIT PRO UMAREX T4E TR 50 GEN I až 30J | svetzbrani.cz
    POWERKIT PRO UMAREX T4E TR 50 GEN I až 30J.
    www.svetzbrani.cz

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Kaucuk toplara iğneler geçirerek denedim sağlam etkili oluyor ama tebeşir topu yada kaucuk top belli bayilerde var onlarda sağolsun 10 katı fiyatına satıyorlar bende 2 adet hdr50 kullanıyorum eğer bu killer mod mühimmat değilde kauccuk top kullanırsanız hırsızın komple çıplak olması lazım başka türlü elbise üzerinden hiç etkisi yok

O adrenalini yüksek haliyle hırsız bu oyuncakların etkisini hissetmez diye düşünüyorum. Hissetse bile herhangi bir durduruculuğu olmadığından daha kötü sonuçlar doğurabilir.

"Güzel gören güzel düşünür, güzel düşünen hayatından lezzet alır." (Bediüzzaman Said Nursi-Mektubat)

• O adrenalini yüksek haliyle hırsız bu oyuncakların etkisini hissetmez diye düşünüyorum. Hissetse bile herhangi bir durduruculuğu olmadığından daha kötü sonuçlar doğurabilir.

haklısınız zaten amacım daha çok görselinden ve kullanım kolaylığından hobi olarak almaktı av bayilerinin de saçmalıkları ve dolandırmaya çalışmaları bitmediği için zorluk çekiyoruz normalde o mühimmatlardan satabilirler ama bilerek plastik topları 10 dolara alıp burada 100dolara satmaya çalışıyorlar insanı soğutuyorlar

• Arkadaşlar Merhaba,

Bende hdr 50 11 J var. Bir arkadaşım getirdi sağolsun. Ben içindeki valfi çıkardım. Şu an 20 j enerji üretiyor. Ki ben demir bilyalardan atıyorum. Muazzam güçlü ve insan vücudunun neresine gelse ciddi hasar veriyor. Eğer sizdekiler 7,5 j ise bu yönetimi kullanın isterim. En azından 14-15 a kadar çıkacaktır.

Walther CP 88 6'' £tabanxalı$

Crosman Vigilante 357

Husan Malazgirt 1071 410 Cal;tufey#

Edgun Leshiy 2 Limited Edition 30 Cal

Umarex HDR 50 11 Joule