Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Kral puncher marka tüfeğim var ve kralın ithal ettiği pompa mevcut elimde hava basmaya çalışıyorum ve bi kaç basmadan sonra hava gitmiyor gibi sıkışıyor bilgisi olan veya başından geçen varsa yardımcı olabilir ise sevinirim

• Pompa içindeki o ringlerde sıkıntı olabilir. Dolum jakı çek valfliyse o sıkışmış olabilir.

Reximex Throne Gen2 .25 cal Fx superior namlu

Hatsan AT44-10 LW .22 cal

Zoraki ultra .177 cal

• Pompayı tamamen söktüm bu gün içinde ince bi çubuk var o oring yırtılmış contadan tedarik edip takıcam. Yarın gene almazsa göndericem ama pompayı zorlayınca azda olsa tüfek hava alıyor sorun pompada diye düşünüyorum

• bende hatsanda pompada oldu bütün oringlerini değiştirdim düzeldi içini güzelce temizle boruların ve silikon gres le bütün contaları yağla başka bir yağ sürme bulabilirsen kahverengi conta bul daha dayanıklı oluyo o içindeki ince milde sorun oluyo zaten ne oluyosa hep sıkıntı o milin üstündeki ve o milin dışına sürten contada.