Uzun aradan sonra tekrar tüfek alacağım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Uzun süre sonra tekrar havalı tüfek almaya karar verdim, daha önce eser marka bir tüfek almıştım ancak on yıldır kullanmadım, almak istediğim tüfek hatsan mod 125 sniper vorteks almak ama isabet oranı ve dürbün ile ilgili dürbün dağıtma yorumlarından dolayı aklım karıştı, mod 87 sniper ve mod 85 sniper modellere baktım ama bunlarda da tetik arızası ile ilgili yorumlar gördüm, yaylı alacak olursam da mod 95 e baktım ama herkes vorteks öneriyor, amacım yüz metreye kadar atış yapmak dürbün de sıkıntı olmaması, ağırlık konusunda ayakta atabilmeliyin her zaman sehpa aramamak lazım, isabet ile güç orantı istiyorum tecrübeli arkadaşlardan tavsiye istiyorum, üç gündür forumun çoğunu okudum ama yorumlar çok dağınık tam karar vermedim bu silahları kullanan arkadaşlar tavsiye verirse sevinirim

• Hilal Av, Halil Av, Temin

Niksan Ozark-TW 5,5 mm + Huma Air regulator+Discovery 6-24X44 SF IR

Reximex Meta Premium 5,5 mm + Nikko Stirling Diamond 6-24X50 FFP

Gamo Coyote Black 5,5 mm

Zoraki HP01 4,5 mm

Beretta Elite II CO2

Mavoric M1 Semi Auto 12 CAL

• Kamp Sepeti 2 memur arkadasin kurdugu izmir firmasi, temiz insanlar, sorun yasamazsiniz

Necati bey, pompa ile doldurabileceginiz PCP dusunurseniz satilik ilanina koydugum AT 44 cok iyi bir tufek, bakmanizi tavsiye ederim.

• Teşekkür ederim kullanmak için çok zamanım olmayacak evde dursun boşluğum olursa kullanırım mantığı ile alıyorum onun için şuan pcp için zamanim olmayacak teşekkür ederim

• YENİ
    • Resmi Gönderi

üzerine dürbün takacağım dediğiniz anda işler değişiyor :)
    hatsan serisinde üzerine dürbünü al tak yapacagınız model yok. illa ki dampa ayakla desteklemelisiniz ve optiği kaliteli almalısınız.

seçenek olarak stoeger x10-20 modellerini öneririm. daha az sorunsuz tepmesiz ve isabetlidir. dürbün konusunda biraz daha yumuşak davranabilirler ama yaylıda dampa şart.

agt agtagt

• Dampa alacağım hocam mod 85 vortex combo aklıma yattı, mod 65 vortex de vardı ancak onunla ilgili bilgi bulamadım Amerika da en çok satan yazıyor ama yabancı forumlarda da çok bir bilgi yok olanda beğenmemiş, comet dürbünler nasıldır 3*9*40 mesela