spoton kaliteyi bozdumu?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Aslında ben şunu fark ettim 18,13 parsın rengi koyu olan namluya zorlanmadan giriyor,rengi açık olan çok zor giriyor demekki rengi açık olanın çapı biraz daha büyük.ve rengi koyu olanın gurupmanı açık olandan daha iyi

• Aslında ben şunu fark ettim 18,13 parsın rengi koyu olan namluya zorlanmadan giriyor,rengi açık olan çok zor giriyor demekki rengi açık olanın çapı biraz daha büyük.ve rengi koyu olanın gurupmanı açık olandan daha iyi

olabilir dikkat etmedim hiç rengine benimkilere bakıcam birazdan

• Merhaba arkadaşla ancak grupman yapabildim grupmanlar Reximex thron gen 2 ile yapılmıştır her marka için 3 atış yapılmıştır. Hatsan için bir hususu belirteyim diğerleri bipotla atılmış hatsan yastık desteği ile atılmıştır. Hatsan 18.13 gr Jsb diabolo 18.13 gr Jsb  Hades 15.89 Spoton pars 18.13 gr FX 18.13

Reximex Throne Gen2 -5,5--6,35

Hawke sidewinder 6-24x56 pro l

hatsan mod 65 vortex 5.5

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen ankebut47 (14 Eylül 2024 16:04).

• Spoton 4.5 mm dome

4.5 mm spotone dome kutusundan çıkan pelletler
    Hiçbirisi birbirinin aynısı değil çok kötüler. Grupmanlarını söylemeye bile gerek yok
    Spoton pars 5.5 mm de JSB den sonra benim tüfeğin en iyi attığı pellet olmasına rağmen 4.5 mm de böyle pelletler çıkması beni baya şaşırttı

• Spoton 4.5 mm dome

4.5 mm spotone dome kutusundan çıkan pelletler
    Hiçbirisi birbirinin aynısı değil çok kötüler. Grupmanlarını söylemeye bile gerek yok
    Spoton pars 5.5 mm de JSB den sonra benim tüfeğin en iyi attığı pellet olmasına rağmen 4.5 mm de böyle pelletler çıkması beni baya şaşırttı

çok ciddi bozuklar 5.5 26 grainler bunalardan da beterdi yarın yine atışa gidicez çekme şansım olursa çekerim bu arada SpotOn Uppercut Solid 4.5mm 15Grn kullanan varmı hiç nasıl denedinizmi merak ediyorum.

• Bende kral Jumbo dazzle var 25-30 metrede bu grupmani veriyor spoton da

Jumbo dazzle 2 tane tüple gelior değilmi nasıl tüfek menunmusun gücü biraz düşük gibi gelmişti bi ara araştırmıştım regülatör varmı onlarda?

• Jumbo dazzle 2 tane tüple gelior değilmi nasıl tüfek menunmusun gücü biraz düşük gibi gelmişti bi ara araştırmıştım regülatör varmı onlarda?

Evet çift tüple geliyor çok büyük avantaj bu spotonun pelletlerini seviyor bu yanı güzel 18-22-26 grain güzel grupman var gücü 18 grain için 850 FPS ben çekiç yayına küçük bir parça ekleyip 950 FPS alıyorum gücü gayet keyifli benim için regülatörü yok ama büyük tüp hacmi regülatörlü gibi atıyor