Orta giriş seviyesi PCP modeller

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Huglu px5 ve kral arms mega 2 9

1. px5 (7) 78%
    2. mega 2 (2) 22%

Hali hazırda fiyatlar birçok model ve markada aşağı yukarı aynı seviyeye geldi. Birçok patent farklı firmalara kiralanıp ufak dokunuşlarla aynı modeller piyasaya sürülüyor. Av bayileri, tabii ki en pahalı modeli satarak günü kârlı kapatabilmek için genellikle giriş seviyesi modelleri pek tavsiye etmiyorlar. Sitemizde fazlasıyla çeşit çeşit PCP kullanan hobidaşlar var. Hepinizin fikrini sormak ve çevremizde ilk PCP'sini alıp zevk alarak hobi edinip vazgeçmeyecek bilgiler paylaşmanızı rica ediyorum. Kısa ve öz olarak, 8000-14000 TL arasında modeller alınır mı, modifiye edilebilir mi? Bunlara göre markaları oylamanızı istiyorum. Kararsızlıkları ortadan kaldıralım.

Ufak bir de anketim var. Kutu içeriği ve kampanyalara bakarak şu an satılan en uygun modeller arasında seçiminizi bekliyorum.

• YENİ
    • Resmi Gönderi

iki tüfeği de kullandım. huğlu yerlide üretilen en iyi pcp. px5 mi 4 mü derseniz 4olan modeli seçerim.
    ama görsel anlamda 5 serisi tabiki önde.

tercihim px5 ten yana olurdu. modlama konusunda işin ehli kişilerin elinde en iyi modlanan tüfekler oluyor.

agt agtagt

• PX5 çok ağır ve hantal bir ürün. Bende PX4 ve PX5 vardı . Güçleri ortalama seviyede . Modifiye yapmak gerek. Evet isabetli ama biraz uğraşmak gerek.

Mega 2 yerine benim tavsiyem Kral Puncher Breaker. Taşınabilir, güçlü ve isabetli. Fiyatı da uygun. Alan kişilerin çoğu mutlu. Bende 2 tane vardı sattıktan sonra çok üzülmüştüm :)

Diana
    Weihrauch
    Hatsan
    Reximex
    Evanix
    KalibrGun
    Air Arms

AirForce
    FX
    Zoraki

Walther

Daisy

Beeman

• Evet kral breaker artıları çok ,,,kısa ve bullpup olması güç ayarının kolay olması modifiye ye uygun olması .Şu anda kullandığım breakerin kurma kolunu tetiğin üzerine taşıdım böylece tek exi yanı da hallettim şu an aynı tüfeği hem 4.5mm hemde 5.5 mm olarak kullanıyorum bir tüfekle iki kalibre çok iyi oluyor

• Kurma kolunu nasıl taşıdınız. Breakerda maksimum kaç fpse çıkabiliriz bilginiz varsa çok iyi olur ben de taşınabilir olması sebebiyle breakera geçmek istiyorum birde 58cm veya 60cm namlu takma hayalim var

• Kurma kolunu nasıl taşıdınız. Breakerda maksimum kaç fpse çıkabiliriz bilginiz varsa çok iyi olur ben de taşınabilir olması sebebiyle breakera geçmek istiyorum birde 58cm veya 60cm namlu takma hayalim var

Bunun çok kolay bir çözümü var. kral fabrikasını arayıp idris usta ile konuşup derdinizi anlatıyorsunuz ve herşeyi ona bırakıyorsunuz. Adamın yapamadığı şey yok gibi...

Diana
    Weihrauch
    Hatsan
    Reximex
    Evanix
    KalibrGun
    Air Arms

AirForce
    FX
    Zoraki

Walther

Daisy

Beeman

• giriş ve orta seviye için, benim tecrübemde hatsan at44 lw uzun namlu ile, son derece basit, çok isabetli, pompa ile dolabilen, bakımı kolay, pahalı değil, regülatörlü tüp ile tadına doyum olmayan bir tüfek.. model eski, yeni modeller uzay gemisi gibi. Bir ara BSA firmasını hatsana üretim yaptığını duymuştum , dogru ise tüfeği burda iyi kopyalamışlar

Kurma kolunun çalışma video sunu WhatsApp dan atabilirim tel yazın . Breaker ın orjinali 280 CC tüp ve 53 cm namlu.Ben 58cm namlu ve 330 CC tüp kullanıyorum port delikleri genişletilmiş durumda en yüksek 18.13 ile1050 FPS ye ulaştım ama en ideali 830 FPS civarıdır şu an 830 FPS kullanıyorum