Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • YENİ
    • Resmi Gönderi

Merhaba arkadaşlar forumda ki üyelerimiz için yongheng yetkili servisi Serkan abiyle konuştum. Bize özel fiyattan yardımcı olacak. Düşünen varsa kaçırmasın.

2 yıldır kullanıyorum o kadar işimi gördü ki bu kompresörler şimdi yeni nesili de gelmiş. Forum üyelerine özel yardımcı olacak.

555 527 22 05

Serkan dağlı.

Selamımı söyleyin yada forumdan olduğunuzu söyleyin yardımcı olacaktır

Fotoğraf ve videoları ekleyeceğim

agt agtagt

• Kesinlikle kompresör düşünüyorsanız. Arkasında teknik destek veren markalara satıcılara yönelin. Bu kompresörlerin bakımları sızdırmaz parçaların değişimi son kullanıcının işi değil. Ben de Serkan beyden aldım yaşadığım sorunlarda bana verdiği destekten çok memnun kaldım. Bu kompresörler bakım gerektiriyor. Alırım spottan 3-5 yıl kullanırım gibi bir düşünceniz varsa hayal kırıklığı yaşarsınız. Sızdırmaz contaların da bir ömrü var. Bu arada kesinlikle ama kesinlikle fiyatını çıkartıyor. Pahallı gelebilir ilk etapta ama scuba dolumunu ücretli yaptırsaydım. Benim evim müstakil bir ev yaz kış yağmur çamur demeden atabiliyorum. 2 kompresör parası yatırırdım doluma. Uzun vadede parasını kat kat çıkartıyor.

FX Maverick Sniper

700 mm. Superior 22 Cal. 5.5

700 mm. Superior 25 Cal. 6.35

700 mm. Superior 30 Cal. 7.62

Element Optics Helix 6-24x50 FFP

FXairguns Wireless Chronograph

6.8 L Ekstra hafifletilmiş Limitsiz Karbon tüp.

Yong Heng Air Kompresör

Side Shot Scope Cam ( Gökhan abinin hediyesi )

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Hayaksisheytan (1 Eylül 2024 09:04).

• Eskiden scuba şart diyorduk şimdi, komprasör. Kompresör işi gerçekten çok mantıklı uzun vadeli hobiciler için

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel