Huben K1 mi FX M3-M4 Mü?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Selamlar

Arazide atış için güçlü ve isabetli bir tüfek almak istiyorum araştırmalarım sonucu fx m3-m4 ve Huben K1 gen6 arasında kaldım.

Mümkünse ikisini de kullanan arkadaşlardan tavsiye alabilir miyim?

Türkiye'de bulabileceğim başka model varsa önerirseniz sevinirim.

İkinci el 60000 tl ye kadar bütçem var.

Reximex Throne Gen2 .25 cal Fx superior namlu

Hatsan AT44-10 LW .22 cal

Zoraki ultra .177 cal

• Aleyküm selam hocam, FX Impact seri tüfekler de çok güzel, tercihin ve zevkine göre değiştir. İkisinden birini almak gerekirse Huben K1 derim. O tüfekte çekiç ve çekiş yayı yok, Seri atış tadı bam başka oluyor. Şiddetle tavsiye ederim. Elimde K1 ve M3 var.

• Aleyküm selam hocam, FX Impact seri tüfekler de çok güzel, tercihin ve zevkine göre değiştir. İkisinden birini almak gerekirse Huben K1 derim. O tüfekte çekiç ve çekiş yayı yok, Seri atış tadı bam başka oluyor. Şiddetle tavsiye ederim. Elimde K1 ve M3 var.

Hocam sağlamlık,stabillik açısından değerlerndirebilir misiniz? Hubende bildiğim tek sorun namlu temizleme işi harbi ile olmuyor birse şarjörle alakalı sıkıntı olabiliyor diye okudum. Var mıdır aslı? Çözümü basit mi? Birde güç olarak kıyaslayabilir misiniz?

Zoraki ultra .177 cal

• Hocam sağlamlık,stabillik açısından değerlerndirebilir misiniz? Hubende bildiğim tek sorun namlu temizleme işi harbi ile olmuyor birse şarjörle alakalı sıkıntı olabiliyor diye okudum. Var mıdır aslı? Çözümü basit mi? Birde güç olarak kıyaslayabilir misiniz?

İkiside sağlam ve stabil atar hocam. Açıkçası ben sadece tek bir ürün kullanmıyorum. Sürekli aynı tüfek kullansam belki daha sağlıklı cevap verebilirdim. Henüz gözüme batan olay olmadı ☺️ Bildiğiniz gibi Huben K1 sabit şarjörlü olduğu için saçma sıkışması olabilir diyor ama başıma hiç denk gelmedi saçmasını koyduktan sonra emin olmak için bir daha kontrol ediyorum. İkisinden birini seçmem gerekiyorsa ben yine Huben K1i seçerim. İki ürünlerın arasındaki en büyük fark FX çeşitli orijinal aksesuarlarla özgürce tüfeğinize değişiklik yapabilirsiniz lakin Huben K1 sınırlı...

• Selamlar

Arazide atış için güçlü ve isabetli bir tüfek almak istiyorum araştırmalarım sonucu fx m3-m4 ve Huben K1 gen6 arasında kaldım.

Mümkünse ikisini de kullanan arkadaşlardan tavsiye alabilir miyim?

Türkiye'de bulabileceğim başka model varsa önerirseniz sevinirim.

İkinci el 60000 tl ye kadar bütçem var.

HubenK1 i nereden bulmayi dusunuyorsunuz ?

• HubenK1 i nereden bulmayi dusunuyorsunuz ?

İkinci el düşünüyorum ,ara ara düşüyor. Sıfır olarakta forumdaki bir ustamız ithal edeceğini söylemişti. İsim vermeyeyim belki proje aşamasındadır. isterse kendisi yazar.

Zoraki ultra .177 cal

• guneykim , FX MK4 te tekrar tek ragulatore donmus FX, nedeni nedir?

Çift regülatör bilgi tecrübe gerektiren bir durum. Bende öğrenene kadar zorlandıydım baya. Sürünme planiumu hızlı dolduramama sorununu çözemeyip çok şikayet eden oldu. Birde 300 bar tüplerde çok yaygınlaşmadı. 2 regülatör birbirinin üzerinden sitresi alıyor regülatör pullarının uzun ömürlü olmasını sağlıyor. Forumda bir arkadaşım M3 ün 1. Regülatörünü baypas etti ve 2. Regülatörü kullandı FPS dağılımı çok iyi grup çok iyi ama beleville pullar dayanmadı dümdüz oldular 1-1.5 yılda. M4 ün daha detaylı incelemesine bakmadım ama bottle regde geliştirme yapmışlardır büyük ihtimal. 70-80 barlarda pellet için ayarlanmış bir silahta tüpüne 250-300 bar hava basarsan pullara 200 civarı bar stres yüklersen 3-5 ayda dümdüz olurlar diye düşünüyorum.

FX Maverick Sniper

700 mm. Superior 22 Cal. 5.5

700 mm. Superior 25 Cal. 6.35

700 mm. Superior 30 Cal. 7.62

Element Optics Helix 6-24x50 FFP

FXairguns Wireless Chronograph

6.8 L Ekstra hafifletilmiş Limitsiz Karbon tüp.

Yong Heng Air Kompresör

Side Shot Scope Cam ( Gökhan abinin hediyesi )

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Hayaksisheytan (7 Eylül 2024 13:30).