Hatsan Factor Sniper Long ile 425 Metre Atışları

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Herkese iyi akşamlar. Uzun mesafe atışları yapmaya heves ettiğim için temin ettiğim pcp ile ilk kez uzun diyebileceğim mesafeye atışlar yaptım. Bu videoyu montaja hazırlarken 560 Metre denemeleri de yaptım sanırım mesafeyi arttıra arttıra videolara devam edeceğim. Umarım videoyu beğenerek izlersiniz, hepinize iyi seyirler :)

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Eline sağlık kardeşim. çok keyifli atışlar. bundan biraz daha güçlü 6.35 kullanıyorum. Güçlü tüfek zevk veriyor.

Teşekkür ederim abi sağ olasın, bana şuan bu güç bile aslında fazla gibi geliyor 44 graini 1100fps ile atıyor bu tarz güçlerde senin de bildiğin üzere bir tık şahlanma bile olabiliyor :D Ama gerçekten güçlü tüfeğin zevki bambaşka...