Scuba tüp dolum sorunu

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar hepinize iyi günler. Bende 1 yaylı tüfek, 1 zoraki hp 01, 1 diana p5 magnum tabanca, 2 airsoft tabanca var uğraştırmadıkları için istediğim yerde ve sürekli kullanıyorum. Pcp tüfeğim ve tüpümde var ama taşıması, doldurması, tüp muayenesi zor olduğu için çok tercih etmiyordum. Şimdi bir ataman ap 16 pcp aldım gerçekten çok keyifli bir tabanca. Sorunum şu tabancayı doldururken dolum aparatındaki saatin alt tarafında sıktığımız ve dolum sonrası gevşeterek hava tahliye ettiğimiz vidanın oradan hava kaçırıyor. Daha önce kaçırmıyordu. Burada bir conta veya başka bir şey varmıydı hatırlamıyorum. Bilgisi olan aydınlatırsa sevinirim. Malum pcp ye pek aşina değilim

• Bahsettiğiniz yer dolumdan sonra hortumda kalan havayı tahliye yeri içinde derlin conta bulunuyor biraz sert bir contadır doluma başlamadan evvel elinizle biraz kuvvetli sıkmanız lazım.biraz daha güç vererek sıkın düzelecektir

• Bahsettiğiniz yer dolumdan sonra hortumda kalan havayı tahliye yeri içinde derlin conta bulunuyor biraz sert bir contadır doluma başlamadan evvel elinizle biraz kuvvetli sıkmanız lazım.biraz daha güç vererek sıkın düzelecektir

Bu contanın düşme kaybolma gibi bir ihtimal varmıdır. Çünkü çok sıkmama rağmen aynı şwkilde hava kaçırdı. Ve değişen birşeyse nerelerde satılır acaba. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim