Mod.95 SAS Yivset izleri-Düşünceleriniz..

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Benim kulandıgım mod 95 pelletlerin eteklerini bukadar traşlamıyo genelde o set izleri daha kibar olması gerekmiyomu...??

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

• ts10 zaten zor giriyor, bir kısmı az birşey dışarıda kalıyor,belki gamo promagnum ile farklı bir görüntü ortaya çıkabilir,

• Olabilir ts 10 pek kullanmıyorum o yüzden incelemedim hiç ama şu takıldı kafama madem ts 10 zor giriyor etekleri bukadar traşlanmış bir pelletle nekadar isabetli atış yapılabilir merak etdim bence pellet in yapısı bozuldugu için isabet oranı azalır diye düşünüyorum yanlışsam düzeltin ?

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

• walter falcon da kullandığım jsb pellet i kuyruk kısmı az bir miktar traşlanmış,yukarıdakin den biraz daha silik görüntü mevcut idi, ama gayet güzel atışlar yapıyordum,27 metre de tam destekli atış yapmasamda 5 kuruş un içersinde toplandı pellet,yada şöyle traşlanmış pellet e rağmen diyelim :huh:

• Abi, bende 2 kutu ts-10 var.Bi kutudaki namluya nerdeyse çekiçle giriyor.Diğer kutudaki ise resmen cuk ? Anlamadım bu konuyu.Ancak resimdeki ts-10 namluya tam oturan ??Resimleri çekmek için baya uğraştım iyi çıkmışmı bari :) ?(

HATSAN Mod.95 SAS .177 + Tasko 3-9x32

• gorunuse bakilirsa hatsan artik namlularini LW tarzinda uretmeye baslamis. yani esit yiv-set orani ile. bence lothar walther diye tufeklerine taktiklari namlularida kendileri yapiyor.

sas95 in yivset izleri bence basarili. bir traslama yok, eski tip hatsan namlularinda bu testi yapsaniz paletin etegi o zaman traslanirdi. paletin etek capi biraz genis oldugundan yivset izleri de biraz uzun gorunmus.