katethra12 tarafından yazılan gönderiler

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.

Tanışalım bölümü ve profil bilgileri doldurulma nedenlerinden biri yaşa göre hitap edebilmek içindir. Kardeş dediğin kişi 34 yaşında sen ise 19.

Bu arada ben yeni gelen üyelerin arama butonuna yönlendirmesine karşıyım. Çünkü google indexleme botu taze konuları üst sayfalara çıkarıyor genelde ve bu başlığın diğer başlıklarımızdan daha üst sıralarda yer alma ihtimali var arama motorlarında indexlendiğinde.

Yani sitemizde yeni konuların açılması hit bakımından bir avantaj. Cevap vermek istemeyen cevaplamasın fakat bırakınız yeni konular açılsın iyidir yeni sayfaların olması.

Hatsan Mod 125 SNIPER cümlesinde ilk sayfada bile değiliz googlede :)

katılıyorum var olan konular ise çok eski
    ve bide şöyle düşünelim vay efendim bu konunun aynısı açılmış
    ya o açılan konular guncellıgını yitirmiş ayrıca orada 5 kişinin yorumu varsa buradada 5 ayrı kişinin yorumu olursa ne gibi sıkıntı olabılır?

Alıntı sahibi "katethra12"

burada yeniyim tartışmanın bi anlamı yok yardımcı olmucaksanda işine bak

Forum hakkında biraz bilgi vermek isterim. Havalı silah üzerine alternatifi pek olmayan forumlardan birindesiniz.
    Burada, Türkiyenin heryerinden bu hobiye gönül vermiş, işin ilmine kadar ilerleyen, birçoğu birbirini tanıyan, birbirinin bulunduğu şehre bir çayını içmek içinde olsa uğrayabilen, bir yarışma, atış organizasyonu düzenlendiğinde kalkıp o kadar yolu tepebilen üyelerden oluşuyor.

Mahallede, yaşadığınız ortamda sevdiğiniz arkadaşlarınız, saygı duyduğunuz büyükleriniz olduğu gibi burada da aynı durum geçerli.

Yeni üyelerden bir kısmı, forumu internetteki herhangi bir geyik forumu veya chat sayfası gibi zannederek, havalı silah hobisinin lokomotifi olan forumlardan uzaklaştırılıyor.
    Uzaklaştırılan üyelerden dolayı forum ve mevcut üyeler hiçbirşey kaybetmiyor, kaybeden sözünü tartmayan oluyor.

Yazdıklarımı yanlış anlamayın, üyeliğinizi kapatırım demiyorum. Birisi kırıcı, yanlış mesajlar gönderdiğinde, yönetimden ziyade diğer üyelerden baskı ve tepki görüyor, forumdan tek aldığı şey aynı düzeyde sözler oluyor. Tavsiyelerimi dikkate almanızı ümit ederek iyi forumlar diliyorum.

Forum hakkında biraz bilgi vermek isterim. Havalı silah üzerine alternatifi pek olmayan forumlardan birindesiniz.
    Burada, Türkiyenin heryerinden bu hobiye gönül vermiş, işin ilmine kadar ilerleyen, birçoğu birbirini tanıyan, birbirinin bulunduğu şehre bir çayını içmek içinde olsa uğrayabilen, bir yarışma, atış organizasyonu düzenlendiğinde kalkıp o kadar yolu tepebilen üyelerden oluşuyor.

Mahallede, yaşadığınız ortamda sevdiğiniz arkadaşlarınız, saygı duyduğunuz büyükleriniz olduğu gibi burada da aynı durum geçerli.

Yeni üyelerden bir kısmı, forumu internetteki herhangi bir geyik forumu veya chat sayfası gibi zannederek, havalı silah hobisinin lokomotifi olan forumlardan uzaklaştırılıyor.
    Uzaklaştırılan üyelerden dolayı forum ve mevcut üyeler hiçbirşey kaybetmiyor, kaybeden sözünü tartmayan oluyor.

Yazdıklarımı yanlış anlamayın, üyeliğinizi kapatırım demiyorum. Birisi kırıcı, yanlış mesajlar gönderdiğinde, yönetimden ziyade diğer üyelerden baskı ve tepki görüyor, forumdan tek aldığı şey aynı düzeyde sözler oluyor. Tavsiyelerimi dikkate almanızı ümit ederek iyi forumlar diliyorum.

kusurumuz varsa affola ama bnm kmseye karşı muhalefet amacım yok
    bu önyargı niye??

foruma katılıyorsunuz direk bir konu açıp hemen kolay yoldan işinizi görmeye çalışıyorsunuz aynı zamanda bora beye yaptığınızda saygısızlık

arama yerine hatsan mod 125 snıper yaz bakalım kaç tane konu var
    ayrıca 40 küsür sayfalık yaylı havalı tüfek konularının 20-25ine baktım

bnm kimseye bi saygısızlık yapma amacımda yok
    ve bu forma sadece sorunlarıma çözüm bulmak için değil başkalarınada yardımcı olma amacıyla katıldım

öncelikle merhaba arkadaşlar
    önümüzdeki günlerde hatsan mod 125 snıper(5.5m) amlayı düşünüyordum ama bu gün yaklaşık 10 tane av bayiini gezdim
    fiyat olarak sıkınıtı yok ama av bayiilerinin yarısı çok iyi yarısı çok kötü diyor silaha
    bu yüzden bende ikillemde kaldım
    bazıları
    - çok teptiği için atışların isabetsiz olacağını ve üstündeki dürbün ayarının bozulacağını söylediler
    özellikle kullanan arkadaşların yorumlarını istiyorum çünkü bayiler bile ikillemde ;hirr;
    -bide bu dampa ayak mevzusu var ama bu konudada çok farklı yorumlar var kimisi dampa ayak olsa bile dürbün bozulur diyor
    -son olarak yaklaşık bu tüfeğin gücünde dürbün ayarında sıkntı olmucak bi tüfek önerebilirmisiniz?

şimdiden çok teşekkür ederim arkadaşlar

Yönetici Not'u : İyi günler AirgunTürk forumuna hoşgeldiniz. Lütfen kendinizi TANIŞALIM başlığı altında tanıtınız ve profil bilgilerinizi tamamlayınız, Lütfen Forum ilan kurallarını okuyunuz.

Forum İlan Kuralları ve Kullanımı Hakkında