random tarafından yazılan gönderiler

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.

Pazar günü yapmayı planladığımız buluşma, rüzgara rağmen gerçekleşmiştir.

Emin (karacabey_87),
    Aziz (askın42),
    Musa (aydenizİ1510),
    Mustafa (katethra12) ve
    ben (random)'un

katılımıyla gerçekleşen buluşmada;
    50 mt'de grupman atışları,
    115 ve 215 mt mesafede şişeye yapılan atışlar yapılmıştır.

Rüzgar ve tozu havaya rağmen eğlenceli geçen ve bir sonraki buluşma için temennilerle ayrıldığımız buluşmadan bir foto eklemek istiyorum. Mesafe ölçümleri neredeyse milimetrik olarak yapılmıştır.

[Resim Engellendi: http://j1306.hizliresim.com/1b/3/nrnup.jpg]

Bir sonrakinde katılımın daha fazla olması dileğiyle.

Selamlar.

arkadaşlar pazar günü (02-06-2013) tarihinde saat 15:30 - 16:00 arası araba pazarının karşısındaki eski türk telekomun köşesınde buluşuyoruz
    katılmak isteyen tüm arkadaşları bekleriz.buyrun gelin.

emin karaca:0537 497 18 42

saygılar

o zaman mehmet beyle siz gelirsiniz tabi mehmet beyde kabul ederse

arkadaşlar pazar günü (02-06-2013) tarihinde saat 15:30 - 16:00 arası araba pazarının karşısındaki eski türk telekomun köşesınde buluşuyoruz
    katılmak isteyen tüm arkadaşları bekleriz.buyrun gelin.

emin karaca:0537 497 18 42

saygılar

Emin bey,

Büyük bir aksilik olmaz ise en geç 16:30 gibi oradayız.
    Görüşmek üzere.

Benim için yer problemi olmaz, yeterki rahat bir şekilde atış yapabileceğimiz, fazla rüzgar almayan amaca uygun bir yer olması yeterlidir. Ben bosnadayım, oradan gelecek arkadaşlara araç konusunda daha öncede belirttiğim gibi yardımcı olurum.

Selamlar.

Mehmet.

Arkadaşlar bu tip toplantılar genelde herkesin son anda bir işi çıkması sebebiyle yapılamaz.
    Umarım bu toplantıda, belki ilk olacak böyle bir şey yaşanmaz.

Katılımın yeterli olması ve buluşmanın gerçekleşebilmesi için;

*Buluşma yerinin önceden belirlenmesi,
    *Buluşma yerinin amaca uygun ve nisbeten kolay ulaşılabilir olması,
    *İlk toplantı olması sebebiyle tüm arkadaşların iştirak noktasında fedakarlıktan çekinmemeleri,

önemlidir.

Konuyu açan ve buluşma için karar alan arkadaşların emeği çoktur, şimdiden teşekkür ederim.

Ayrıca uygun olması durumunda aracı olmayan arkadaşlar için elimden geleni yapmaya hazırım.
    İyi bir buluşma olması dileğiyle.

Selamlar, saygılar..

Mehmet.

Arkadaşlar bu buluşmaya bende katılmak istiyorum. Buluşmanın tam olarak ne zaman ve nerde yapılacağı yazılırsa katılımın daha iyi olacağını sanıyorum.
    Ayrıca siteye kayıt olmak istemeyen yada kayıt problemi yaşayanlar buraya yazamıyor olabilir. Dolayısıyla bu bilgiler onlar için daha önemli olacaktır.
    Görüşmek üzere.

Yönetici Not'u : AirgunTürk forumuna hoşgeldiniz. Lütfen kendinizi TANIŞALIM başlığı altında tanıtınız ve profil bilgilerinizi tamamlayınız. Lütfen forum kurallarını okuyunuz.