DenizUral tarafından yazılan gönderiler

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.

Konuyu yanlış yere açtığımın farkındayım yönetici arkadaşlardan özür dilerim ama uygun bir topic bulamadım açıkçası

Bu işe yeni gönül verenlerden biriyim, aslında bir arkadaşımın yönlendirmesiyle havalı silahları incelemeye başladım.
    Buraya savunma amaçlı bir silah edinme fikrinden geldim, savunma noktasında karşımdaki tehditi durdurabilecek güçte bir silah istiyorum aslına bakarsanız... Bunun için düşündüğüm şey Zigana Sport idi ancak havalı silahları da mercek altına almaya karar verdim.

Takıldığım nokta ise şu, bir havalı tabanca bana bu istediğim savunma gücünü verebilir mi :?: Bir ateşli silahın gücünü beklemiyorum tabiki ama elimde varolan tabanca ihtiyaç anında karşımdaki tehditi durduramayacaksa beni daha büyük bir tehlikenin içine atacaktır ve bunun olmasını istemem tabi... :) Bu yüzden seçim yaparken hata yapmamam lazım...

Yani amacım pazar günleri açık alanda kağıt hedefleri delmek değil kesinlikle. Tabi işi aslında bu kadar uzatan da olayın maddi boyutudur, aynı kapıya çıkacak olsa kesinlikle ateşli bir silah mı yoksa havalı bir silah mı sorusunu sormam bile...

Bu konuda tecrübeli olan arkadaşlardan yardım bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim...