orontes tarafından yazılan gönderiler

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.

bir forumda bir arkadaş at44 ü ile 150 metrede 10da 10 yaptığını ve 200 metrede 10da 7 yaptığını yazmıştı ama hedefler tenekeydi ve ilginç olan bu arkadaş ilk defa silahını kullanıyordu hiç bir atış tecrübesi yoktu...
    Demekki tam güçle 200 metrede tenekeyi 10da 7 yapıyorsa acemi bir atıcı silahı tanıdıktan sonra herkez bira şişesini rahatlıkla patlatabilir diye düşünüyorum.

Önümüzdeki aylarda size bu söyledklerimi direk ben ispat edeceğim :)

mesajımda da belirttiğim gibi , namluyu yuvasında sabitleyebilirseniz tabii ki isabet ettirirsiniz. çünkü namlu kalitesi buna müsait. bu konudaki şevk ve heyecanını anlıyorum , çalışmalarında başarılar diliyorum :) .

Size tam olarak katılıyorum ;d; ;d; ;d; ,nasıl işlerine gelirse cevap öyle yani. :thumbup: AB işi gibi anlaşılan... g;$i

serbest namlu kullanan tüfek üreticilerine bu namluyu veriyor desem olmaz ! çünkü fx ler namlu tutucuyla da isabetli tüfekler. dolayısıyla örneğin ünlü bir firma, işin sırrını verse ünlü olamaz şeklinde düşünürsek, gayet tatminkar bir açıklama gibi görünüyor. ;kihhik,

atıcıda maharet olduğu kesin de, tüfek de tüfek yani... . keşke demeyi hiç sevmesemde keşke bir hevesle alınan silahlara şimdiye kadar binlerce tl harcayacağıma, kızımın istediği oyuncakları alsaydım,ya da eşimin istediği koltuk takımını. bu hobiye gönül verenler; tecrübeyle sabittir. sabırlı olun, mantıklı davranın, malın iyisini alın. yaptığınız hobiden keyif almak da elinizde, tamirci çırağı olmak da.;şrofls;. sanki bu adamlar bilmiyormu ucuza mal üretmeyi...kalitesiz, kullanışsız , amacına hizmet etmeyen, zırt pırt ayarı kaçan mal yapmıyorlar. yaptıkları malında hakkını tabii ki de istiyorlar. bu onların en doğal hakkı. her zaman söylerim. ne kadar para o kadar köfte... lütfen sabrediniz ve köftenin iyisini yiyiniz ;şrofls;.

sadece hafifliğinden ve valf yapısından dolayı bile t 12 yi tek geçerim. sorunsuz olduğu yada uzun süre sorun çıkarmayacağı basit ama amacına tam anlamıyla hizmet eden mekanizmasından belli. aa nın şekli şemali manometresi vs . bence sadece teferruat(aa sahipleri lütfen yanlış anlamasın) .kaldı ki her tarafta indirim var yahu! şu güzelim t 12 lerde bir süreliğine de olsa % 50 ucuzlasa da kaliteyi buram buram yaşasak! tüfeğin o ringlerini söküp takmaktan yoruldum vallahi! sanırım namlu yatağındaki çapaklar tam temizlenmemiş. müdahale şart. son sözüm t 12 = ;tese;kkur

ben de geçen yaz spor yapma sevdasına salcano nun astro modelini almıştım. 16 inç kadrosu 13.6 kg geliyor.tekrar kullanmaya başlamak için 2010 haziranını sabırsızlıkla bekliyorum.çok fena alışkanlık yapıyor. diğer forumda vakti zamanında kullanıcı olmasam da yapılan yorumları sık sık okurdum. ironymate nin son mesajını sanırım en son 2007 senesinde okumuştum. daha sonra mesajlarının bir anda kesilmesine çok üzülmüştüm. 4.5 mm hw 97 ile yaptığı 50 m grupmanı gerçekten tebriği hakediyor . o zamanlar defalarca görüntülemişimdir ( bunun için gerçi biraz geç oldu ama... ;şrofls;. ). bu forumda mesajlarını , yorumlarını sık sık görmek dileğilye.