murkrow tarafından yazılan gönderiler

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.

Selam hobidaslar.

Model yukseltecegim icin tufegmi satiyorum. Cizik, hasar veya herhangi bir deformasyon yoktur.

Yaninda extra olarak bunlar vardir.

1. Westhunter 6-24x50 FFP durbun Yaninda durbun ayaklari bedava

2. Moderator takma aparati

3. Gumus Kral moderator

4. 4 tane sarjor

5. Ozel bullpup icin uretilmis tasima cantasi

6. Dolum ucu

Bu setin yeni fiyati 16.000 TL'ye gecmektedir

istedigim rakam 12.000 Yada guzel bir teklif

(Kargo bana ait)

Tufek sadece yazlari kullanilmaktadir, izine geldigimde.

Tertemiz bir urundur

Dm kutusuna numaranizi yollarsiniz ben size whatsapptan iletisime gecerim.

Kalite çok düşmüş hatsanda, mod 85 sniper vortex aldım 2 paket pellet attım bozuldu servise yolladım. 1 ayda geldi neredeyse. Aradan zaman geçti 1.5 paket pellette yine bozuldu tekrar yolladım. Tüfeğin değişimini istedim veya sağlam bir model önerin fiyat farkını vereyim onu alayım dedim. Yollayın tüfeği bakalım kafanıza göre değişim yapamam diyorlar. Kardeşim ben modelini hatırlamadığım eski bir hatsan kırmayı tepe tepe yıllarca kullandım hiçbir sıkıntı yaşamadım. Bana kalırsa Türkiye ye sattıkları modellere özenmiyorlar artık. Kimse hatsan şöyle iyi servisi şöyle güzel hikayesine kanıp almasın, başına gelecekleri bilerek alsın. Zaten sizin alacağınız tüfeğe ihtiyaçları kalmamış, tok satıcı olmuşlar.

Hatsan ABD'ye acildigindan beri oyle zaten, yani adamlarin yurtici piyasindan satisi gerek yok artik. Yarin bildiri yayinlasalar, 100% Export yapiyoruz diye, onlara koymaz.

700 TL maal etti kirma tufekleri, 60-70 dollara satiyorlar, satici da 100-150 dolara satiyor. Buyuk kar var

Tavsiye etmem

bende 125 vardi, cok agirdi ve hicte rahat degildi atmasi.

Daha hafif dengeli bir tufek aliniz.

Butceniz varsa, Weihrauch dan sasmayin eger yoksa, Kral'in moderlleri gayet guzel.

Durbun olarak 4x32 ve protector yada tek parca ayak tavsiyemdir.

+90 (555) 527 22 05 bu numaradan kendisi ile irtibata geçebilirsiniz. Forum moderatörü Cemal bey arkadaşı ve ben 3 adet aldık ve nakit aldık. Fiyatlar nakit adet ve pazarlıkla düşebiliyor Serkan bey.

Kompresörün videolu hızlı bir kullanma kursu atıyor. 🙂

Yollamadan önce gene videolu şekilde seri numarasını göstererek. Testlerini yapıyor ve öyle yolluyor.

fiyat kac reis

nerden aliyoz kompressor

Hatsan, ABD piyasasina acildigindan beri yani 2008? galiba. Ic piyasaya hic umursamuyor zaten. Yani cironun yuzde 90% ordan geldigi icin, adamlar oraya konsantre oluyorlar.

Yani yurtici tufek bozulmus, tamir olacakmis, adamlarin umrunda degil. Yanlis hatirlamiyorsam, HatsanUSA yani ABD'in distrubutruyle gorusmustum fuarda, adam resmen her ay sonu bize container dolu silah geliyor demisti.

Hatsan'da zaten ABD'de inanilmaz populer olan bir marka, yani amerikanlarin ''best bang for your buck'' dedigi, paranin sonuna kadar hakkina veren bir marka oldu.

Ondan mesela, surekli yeni modeller direk ABD'ye sunuluyor. ve eski modeller burda kaliyor, Hala AT-44 platformu satiliyor burda yaw.

https://turkish.alibaba.com/product-detail…0776440149.html

günlerdir bakmadığım ilan kalmadı en sonunda buldum sadece bu linkte mevcut orjinal satıcının adetli satışları. siparişi verdiğimde önce satıcı dediki türkiyede anlaşmalı disbürütörümüzle sözleşmemiz var türkiyeye biz satmıyoruz lütfen ilanınızı geri çekin size siyah olan havalı modeli verelim dedi bende hangisi daha güçlü ve dayanıklı hava ile mi su soğutmalı mı diye sordum açık ara su soğutmalı deyince değiştirmek istemediğimi beyan edince peki madem demişti ama aynı günün akşamı ben iptal ettirdim tabi biraz fark verip 2 yıl garantili olarak türkiyeden almaya karar verdim

W31 Yatay Mariner Elektrikli Yüksek Basınç Solunum Havası Kompresörü (propazar.com)

New Warrior bir dönem geldi sonra silindi gitti piyasadan. Kesinlikle kullanıcı ve teknik destek bulamazsan Tr de kesinlikle seni pişman edecektir. Aldım 3-5 yıl kullanırım diye düşünme. Kesinlikle bakım isteyecektir. İçeriden pas çüreme olmasın diye aliminyum kullanılıyor ufacık zorlama ile yersin teknik bilgide gerektiriyor. Bir çok şeyi yurt dışından almak her zaman mantıklı ama bu ürünlerde kesinlikle teknik destek olmalı ben yaparım beceririm hallederim ile olacağını düşünmüyorum.

Izmirde Alkin kompressor var W31 modelleri inanilmaz iyi ama suan fiyati 85.000 TL

W31 Yatay Mariner Elektrikli Yüksek Basınç Solunum Havası Kompresörü (propazar.com)

3 tane weihrauch hw30s getirtmek için meydan av ile çok görüştüm getirtemedim.

6-7 ay sonra duruma göre yurtdışından malzeme çekebiliriz belki o zaman dediler.

Ellerindeki 30 ve 50 harici çoğu tüfekler yeni üretim modeller.

Düşündüğünüz ürünün fotoğrafını isteyebilirsiniz. Ben istediğim tüfeklerin fotoğraflarını istedim seri no’larını sorgulattım. Sağolsunlar yardımcı oldular öyle seçtim. ve bir tane weihrauch Hw77k satın aldım.

Bu haftada weihrauch ürünlerine yeni bir zam geldi bilginize.

HW30S istiyorum bende ama getiremezler, ha getirirler fakat 15.000 falan olur fiyati herhalde. hilalavda 6.400e satiliyor eski modeli.

En iyisi, bir minibus soforuyle bir tane ikinci el HW30s alip, turkiyeyi getirmek, yoksa imkansiz gibi.

2003 de babam yurtdisinda arabayla Diana Mod25 getirmisti, hala elimde.