aras67 tarafından yazılan gönderiler

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.

tüfeğim 23-08-2024 den faturalıdır daha 50mermi atmadım fx m3 aldığım için satılıktır fabrikadan geldiği gibidir ayarlarını hiç karıştırmadım kutu içeriği 2 adet şarjör- m ucu -karton kutu sert plastik kutuve bipod satık değildir satılmaz FİYAT;18500 PAZARLIK YOKTUR kargo alıcıya aittir ucu -karton kutu/ sert plastik kutuve bipod -moderatörsatık değildir satılmaz FİYAT;18500 PAZARLIK YOKTUR kargo alıcıya aittir rainson glow 6,35

merhaba tüfeğim 01-08-2024 faturalıdır daha 50 pellet atmadım ayarlarını hiç kurcalamadım fabrika ayarlarıyla kutu içeriği dolum ucu-sert plastik kutu-tek atış apararatı-2 adet şarjör fx m3 aldığım için satılıktır Fiyatı:18500 pazarlık y0ktur .kargo alıcıya aittir.alana hayırlı olsun resimdeki bipod ve moderatör fiyata dahil değildir satılmaz13963-hatsan-factor-bp-5-5