lagers tarafından yazılan gönderiler

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.

Arkadaşlar teşekkür ederim. Acaba dürbün + ayaklık ne kadara patlar? 80 TL'den 4.000 bin TL'ye kadar dürbün var. Doğrusu nasıl seçim yapacağımı bilmiyorum. Bu silahın menzili nedir acaba?

Arkadaşlar iyi günler..

Deminki karar konusunun ardından FX T12 almaya karar verdim. Ürünün inceleme videosunu ağzım açık izledim diyebilirim. Gerçekten güzel bir silaha benziyor. Acemi olduğum için şöyle sorayım: Bu silahın menzili kaç metre?

Birde pompa aldığımızda dolum aparat ucu falan hepsi mi geliyor yoksa + olarak dolum aparatı mı almamız gerekiyor. Ayrıca FX T12'yi aldığımızda dürbün ve diğer aparatlar geliyor mu yoksa onu da mı ayrı alacağız?

İyi günler.. Birde susturucu fiyatı ne kadar acaba? Acemi olduğum için pek net bilgilere ulaşamadım.