Mjnor tarafından yazılan gönderiler

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.

Benim icin oldukca fazla var

Ne kadar hobide olsa bütcen doğrultusunda harcama yapıyosun Ben Asgari ücretle çalışan biriyim hobim gereği hafta sonları yat gezisine mi cıkam ? 30 ile 3000 ytl arasında havalı silah var her kez bütcesi doğrultusunda para harcar. Fiyata göre performans alır ama genelde 50 liralık tüfek 30 metre çalışırsın 3000 liralık tüfekle 150 metre fark o olur ikiside emin olun aynı zevki verir

Torpido Bu güçte o pelletti atar, atar, atar, sonra bir daha kurulmaz.Kurulsada kendi kendine atar.Sonra silahı tavsiye ettiğiniz dostunuz size gelir al der bunu sakla
    Olursun rezil
    Konuyla alakası yok ama aklıma geldi yazmadan edemedim

o Fiyata başka tüfek ne war ? bir üst sınıf pcp parası zaten

Ben de ne zaman muhabbet kuşu kafesini balkona koysam 15 dakika sonra balkona kargalar geliyor.Orda yoksan da kafesi düşürmeye çalışıyorlar.Bu da sıkıcı bir durum tabi ki.Bazı durumlarda insan avcı olabiliyor.

Zararlı mücadelesi kapsamında fare vurmak bence normal.

Ev ve bahcedeki fare vb zararlıları... ideal av

bu dürbünden bende var hatta bu gün bir denemesini yaptım. ülkü abinin mildotla mesafe ölçme olayını denedim ve google earth la ölçdüm ve paralaks olayı ile ölçdüm hepside aynı sonuçlar çıktı tabi santimetrik değil yarım yada 1 metre fark oldu nede olsa googlede tam nokta ya koyamıyon. herneyse diyeceğim şu 20 zoomlardan sonra fazla bir netlik arama sanki sis varmış gibi olabiliyo, ama hedef almanı hedefi seçmeni engellemiyo sadece ince ayrıntları göremiyon, mesala kuşa baktgın zaman tüylerini bulanık görüyon ama 20 zoomdan altında hiç sorun yok, belkide ben paralaks olayını becerememişimdir. parasına göre iş yapıyor. ben memnunum görüntüsü olsun büyüklüğü olsun kendini gösteren, tüfeğe hava katan bir dürbün benim için tek eksi yanı paralaksın önden olması keşke yandan olsaydı çünkü öne doğru uzanmak ve paralaksı çevirmek baya zorluyo, görüntüyü kaybediyon felan her neyse umarım yardımcı olmuşumdur.

tşk )

Maşallah )) Fabrika neden yağlamaz düzgünce tüfeği anlamam sonra sıkıntı verdiğinde kendileri uğraşıyor extra parça değiştirme ....) ;box;x

Miraj; farklı derece ve yoğunluktaki hava katmanları arasında görülen ışık yansıması veya sıcaklık dalgalarına verilen isimdir. Keskin nişancı toprak ile hava sıcaklıkları arasında farklılık olduğu sürece mirajı görebilir. Keskin nişancı gözetleme dürbünü ile mirajı okur. Orta mesafedeki rüzgâr mermi üzerinde çok fazla etkiye sahip olduğundan, keskin nişancı bu noktadaki rüzgâr hızını bulmaya çalışır.

:D ;dance;